One For All ARRX18G, URC 11-8603, URC 8603 Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
One For All ARRX18G, URC 11-8603, URC 8603 Kaukosäätimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien One For All kaukosäätimien kanssa:
ARRX18G URC 11-8603 URC 8603Tämä akku korvaa ainakin seuraavat One For All kaukosäätimien alkuperäisakut:SN03043TF
In stock
- SKU
- CS-MF603RC
18,95 €
Kuvaus / One For All ARRX18G, URC 11-8603, URC 8603 Kaukosäätimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MF603RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030430 |
| Mitat | 53.04 x 35.53 x 7.13mm |
| Korvaa | SN03043TF |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review