Logitech Touchpad T650 Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Logitech Touchpad T650 Kaukosäätimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech kaukosäätimien kanssa:
Touchpad T650Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech kaukosäätimien alkuperäisakut:533-000088 HB303450
In stock
- SKU
- CS-LOT650SL
18,95 €
Kuvaus / Logitech Touchpad T650 Kaukosäätimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LOT650SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099512 |
| Mitat | 51.55 x 34.80 x 3.60mm |
| Korvaa | 533-000088 / HB303450 / 1506 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review