Logitech Harmony 950, Elite Kaukosäätimen akku 1300 mAh
calcActive())">
Logitech Harmony 950, Elite Kaukosäätimen akku 1300 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech kaukosäätimien kanssa:
Harmony 950915-000260Elite915-000257Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech kaukosäätimien alkuperäisakut:533-000128623158
In stock
- SKU
- CS-LOH950RC
15,95 €
13,95 €
Kuvaus / Logitech Harmony 950, Elite Kaukosäätimen akku 1300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LOH950RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129240 |
| Mitat | 67.28 x 37.78 x 8.80mm |
| Korvaa | 533-000128 / 623158 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review