Logitech 915-000198, Harmony Touch, Harmony Ultimate Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Logitech 915-000198, Harmony Touch, Harmony Ultimate Kaukosäätimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech kaukosäätimien kanssa:
915-000198 Harmony Touch Harmony UltimateTämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech kaukosäätimien alkuperäisakut:1209 533-000084
In stock
- SKU
- CS-LOH533RC
18,95 €
15,95 €
Kuvaus / Logitech 915-000198, Harmony Touch, Harmony Ultimate Kaukosäätimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-LOH533RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073284 |
| Mitat | 53.40 x 34.15 x 5.60mm |
| Korvaa | 533-000084 / 1209 / 533-000083 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review