Akerstroms laitteen kaukosäädin MC91 / MC92 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Akerstroms laitteen kaukosäädin MC91 / MC92 yhteensopiva akku 3000mAh
Akerstroms laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMC91 MC92 MC96 MC97 300J 500J M500 M500 Transmitters MC91 Transmitters MC92 Transmitters MC96 Transmitters MC97 Transmitters 300J Transmitters 500J Transmitters T-Rx 300J T-Rx 300JDisplay T-Rx 500J T-Rx 500J Display Mercury 300J Mercury 300J Display Mercury 500J Mercury 500J Display M-300J M-300JD M-500J M-500JD Remotus 300JD Remotus 500JD T-Rx 300JD T-Rx 500JDKorvattavat Akerstroms laitteen kaukosäädin alkuperäisakut921665-000
In stock
- SKU
- CS-AKT910BL
34,95 €
Kuvaus / Akerstroms laitteen kaukosäädin MC91 / MC92 yhteensopiva akku 3000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Akerstroms laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-AKT910BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199243 |
| Korvaa | 921665-000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 18Wh |
| Mitat | 136.30 x 48.40 x 28.60mm |
| Jännite | 6 V |
Stocks
Write Your Own Review