Karcher KM35/5 Pölynimurin Akku
calcActive())">
Karcher KM35/5 Pölynimurin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Karcher pölynimurien kanssa:
KM35/5
In stock
- SKU
- CS-KBD810PW
40,95 €
Kuvaus / Karcher KM35/5 Pölynimurin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-KBD810PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129639 |
| Mitat | 139.50 x 79.85 x 33.70mm |
| Korvaa | BD0810 / 6.654-258.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 45Wh |
| Jännite | 18 V |
Stocks
Write Your Own Review