Karcher Karcher RC3000 akku 2100mAh
calcActive())">
Karcher Karcher RC3000 akku 2100mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien imurien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-KRC300VX
32,95 €
Kuvaus / Karcher Karcher RC3000 akku 2100mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
More Information
| SKU | CS-KRC300VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059103 |
| Korvaa | 2.891-029.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 12.6Wh |
| Mitat | 52.60 x 72.80 x 40.00mm |
| Jännite | 6 V |
Stocks
Write Your Own Review