Marshall Kilburn II akku 6400mAh
calcActive())">
Marshall Kilburn II akku 6400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Marshall kaiuttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MRK200XL
43,95 €
Kuvaus / Marshall Kilburn II akku 6400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-MRK200XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147244 |
| Korvaa | TF18650-3200-4S2PA / C196A1 / 7252-XML-SP / C129C3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 47.36Wh |
| Mitat | 69.00 x 37.00 x 37.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review