Logitech UE Boom 2 akku 2600mAh
calcActive())">
Logitech UE Boom 2 akku 2600mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech kaiuttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-LOE207SL
22,95 €
Kuvaus / Logitech UE Boom 2 akku 2600mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-LOE207SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142164 |
| Korvaa | 00798-601-8207 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 67.60 x 22.60 x 19.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review