JBL Clip, Micro 2, Micro II akku 600mAh
calcActive())">
JBL Clip, Micro 2, Micro II akku 600mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JBL kaiuttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-JMM200SL
18,95 €
Kuvaus / JBL Clip, Micro 2, Micro II akku 600mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-JMM200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137863 |
| Korvaa | FT403048P |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 50.40 x 30.00 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review