Harman/Kardon Onyx studio 1 akku 2600mAh
calcActive())">
Harman/Kardon Onyx studio 1 akku 2600mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Harman/Kardon kaiuttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HKE100SL
20,95 €
Kuvaus / Harman/Kardon Onyx studio 1 akku 2600mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-HKE100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128133957 |
| Korvaa | LI11B001F |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 68.25 x 18.60 x 18.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review