Braven BRV-X akku 6800mAh
calcActive())">
Braven BRV-X akku 6800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Braven kaiuttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-BRX100SL
27,95 €
23,95 €
Kuvaus / Braven BRV-X akku 6800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-BRX100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143260 |
| Korvaa | BRV-X |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 66.60 x 37.00 x 18.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review