CISCO DPQ3212 akku 2200mAh
calcActive())">
CISCO DPQ3212 akku 2200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kaapelimodeemien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-CPB013RC
53,95 €
Kuvaus / CISCO DPQ3212 akku 2200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaapelimodeemien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisu…
More Information
| SKU | CS-CPB013RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126560 |
| Korvaa | PB013 / 4033435 / SMPCM1 / FLK644A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 23.76Wh |
| Mitat | 83.28 x 61.00 x 21.00mm |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review