ARRIS ARCT01393, ARCT02220C, TG852 akku 2600mAh
calcActive())">
ARRIS ARCT01393, ARCT02220C, TG852 akku 2600mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ARRIS kaapelimodeemien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-ART022RX
34,95 €
Kuvaus / ARRIS ARCT01393, ARCT02220C, TG852 akku 2600mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaapelimodeemien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisu…
More Information
| SKU | CS-ART022RX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052319 |
| Korvaa | BPB022S / 49100160JAP / ARCT00777M / BPB026S / BPB024 / BPB024H |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 80.13 x 47.50 x 30.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review