Philips TD9200, TD9203, TD9205 Itkuhälyttimen Akku
calcActive())">
Philips TD9200, TD9203, TD9205 Itkuhälyttimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips itkuhälyttimien kanssa:
TD9200 TD9203 TD9205Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips itkuhälyttimien alkuperäisakut:NA120D05C099
In stock
- SKU
- CS-PHT920MB
21,95 €
Kuvaus / Philips TD9200, TD9203, TD9205 Itkuhälyttimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-PHT920MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049029 |
| Mitat | 57.71 x 50.79 x 14.58mm |
| Korvaa | NA120D05C099 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
Write Your Own Review