Philips SCD603, SCD-603/00, SCD-603H Itkuhälyttimen Akku
calcActive())">
Philips SCD603, SCD-603/00, SCD-603H Itkuhälyttimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips itkuhälyttimien kanssa:
SCD603 SCD-603/00 SCD-603HTämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips itkuhälyttimien alkuperäisakut:SN-S150
In stock
- SKU
- CS-PCD603MB
21,95 €
Kuvaus / Philips SCD603, SCD-603/00, SCD-603H Itkuhälyttimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-PCD603MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079736 |
| Mitat | 55.75 x 40.00 x 5.50mm |
| Korvaa | SN-S150 / N-S150 / 996510061843 / 20600002300 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review