MINDRAY BeneHeart R3, BeneHeart R3 EKG, BeneHeart R3A akku 3400mAh
calcActive())">
MINDRAY BeneHeart R3, BeneHeart R3 EKG, BeneHeart R3A akku 3400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MINDRAY lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MBR300MX
79,95 €
Kuvaus / MINDRAY BeneHeart R3, BeneHeart R3 EKG, BeneHeart R3A akku 3400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-MBR300MX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144113 |
| Korvaa | LI13S001A / 3ICR18/65 / 022-000122-00 / 115-037896-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 37.74Wh |
| Mitat | 68.56 x 55.26 x 19.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review