MINDRAY BeneHeart R3, BeneHeart R3 EKG, BeneHeart R3A akku 2600mAh
calcActive())">
MINDRAY BeneHeart R3, BeneHeart R3 EKG, BeneHeart R3A akku 2600mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MINDRAY lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MBR300MD
67,95 €
Kuvaus / MINDRAY BeneHeart R3, BeneHeart R3 EKG, BeneHeart R3A akku 2600mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-MBR300MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143239 |
| Korvaa | LI13S001A / 3ICR18/65 / 022-000122-00 / 115-037896-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 68.75 x 55.30 x 19.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review