MINDRAY Accutorr 3, Accutorr 7, BeneView T5 akku 5200mAh
calcActive())">
MINDRAY Accutorr 3, Accutorr 7, BeneView T5 akku 5200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MINDRAY lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MEX20MD
151,95 €
Kuvaus / MINDRAY Accutorr 3, Accutorr 7, BeneView T5 akku 5200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-MEX20MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066415 |
| Korvaa | MB583-3S3P / LI23S002A / 022-000008-00 / 115-018012-00 / M05-010002-6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 147.47 x 60.22 x 22.93mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review