Micro Medical MicroLab MK8 akku 1200mAh
calcActive())">
Micro Medical MicroLab MK8 akku 1200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Micro Medical lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MKL350MD
47,95 €
Kuvaus / Micro Medical MicroLab MK8 akku 1200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-MKL350MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145059 |
| Korvaa | E-0639 / 292099 / BAT1038 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 10.08Wh |
| Mitat | 104.56 x 46.70 x 18.76mm |
| Jännite | 8,4 V |
Stocks
Write Your Own Review