Labnet multichannel pipettes akku 850mAh
calcActive())">
Labnet multichannel pipettes akku 850mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Labnet lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-LBP361MD
30,95 €
Kuvaus / Labnet multichannel pipettes akku 850mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-LBP361MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149026 |
| Korvaa | AK01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 40.20 x 35.30 x 6.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review