Labnet Biopette Plus 100-1000mL akku 750mAh
calcActive())">
Labnet Biopette Plus 100-1000mL akku 750mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Labnet lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-LBP100MD
25,95 €
Kuvaus / Labnet Biopette Plus 100-1000mL akku 750mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-LBP100MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122005 |
| Korvaa | P3942-1000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 39.30 x 35.40 x 5.95mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review