Kangaroo ePump Enteral Feeding Pump akku 3500mAh
calcActive())">
Kangaroo ePump Enteral Feeding Pump akku 3500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Kangaroo lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-KNG138MD
131,95 €
Kuvaus / Kangaroo ePump Enteral Feeding Pump akku 3500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-KNG138MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145905 |
| Korvaa | F010484 / 1041411 / AMED0138 / B11404 / MED0138 / VMS1054715 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 16.8Wh |
| Mitat | 69.40 x 46.53 x 33.70mm |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
Write Your Own Review