Kangaroo Control Enteral Feeding Pump akku 2000mAh
calcActive())">
Kangaroo Control Enteral Feeding Pump akku 2000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Kangaroo lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-KNG324MD
93,95 €
Kuvaus / Kangaroo Control Enteral Feeding Pump akku 2000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-KNG324MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128100300 |
| Korvaa | 5-7905 / 5-7920 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 51.80 x 43.82 x 29.50mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review