JMS Infusion Pump OT-701 akku 3000mAh
calcActive())">
JMS Infusion Pump OT-701 akku 3000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JMS lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-JSP701MD
77,95 €
Kuvaus / JMS Infusion Pump OT-701 akku 3000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-JSP701MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128102854 |
| Korvaa | 9N-1200SCK |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 32.4Wh |
| Mitat | 130.64 x 67.48 x 22.69 mm |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review