iHealth BP5 E5E45A akku 370mAh
calcActive())">
iHealth BP5 E5E45A akku 370mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien iHealth lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-IBP714MD
23,95 €
Kuvaus / iHealth BP5 E5E45A akku 370mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-IBP714MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087472 |
| Korvaa | PL052535 |
| Kapasiteetti (mAh) | 370mAh / 1.37Wh |
| Mitat | 34.00 x 24.50 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review