GE Aespire 7100, Aespire 7100 IEC, Aespire 7100 IEC Ventilator Di akku 5000mAh
calcActive())">
GE Aespire 7100, Aespire 7100 IEC, Aespire 7100 IEC Ventilator Di akku 5000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GE lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-GMA710MD
90,95 €
Kuvaus / GE Aespire 7100, Aespire 7100 IEC, Aespire 7100 IEC Ventilator Di akku 5000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-GMA710MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149484 |
| Korvaa | M1081511-S / EE400216 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 30Wh |
| Mitat | 104.60 x 70.50 x 47.80mm |
| Jännite | 6 V |
Stocks
Write Your Own Review