Fukuda FCP-4010, FCP-4610, FX-4010 akku 3800mAh
calcActive())">
Fukuda FCP-4010, FCP-4610, FX-4010 akku 3800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fukuda lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-FXD401MD
69,95 €
Kuvaus / Fukuda FCP-4010, FCP-4610, FX-4010 akku 3800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-FXD401MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128070443 |
| Korvaa | 8TH-2400A-2LW / LS1506 / 6L2L1 / 8-HRAAFD / B11644 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 36.48Wh |
| Mitat | 134.41 x 33.78 x 34.30mm |
| Jännite | 9,6 V |
Stocks
Write Your Own Review