Fukuda Denshi FX-8322 ECG, Denshi FX-8322R, FCP-8321 akku 5200mAh
calcActive())">
Fukuda Denshi FX-8322 ECG, Denshi FX-8322R, FCP-8321 akku 5200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fukuda lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-FDX832MD
118,95 €
Kuvaus / Fukuda Denshi FX-8322 ECG, Denshi FX-8322R, FCP-8321 akku 5200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-FDX832MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135579 |
| Korvaa | BTE-002 / 510114040 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 76.96Wh |
| Mitat | 132.40 x 41.10 x 37.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review