Fukuda Denshi ECG CardiMax FX-7202, ECG FX-2201, ECG FX-7201 akku 2000mAh
calcActive())">
Fukuda Denshi ECG CardiMax FX-7202, ECG FX-2201, ECG FX-7201 akku 2000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fukuda lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-FDX202MD
51,95 €
Kuvaus / Fukuda Denshi ECG CardiMax FX-7202, ECG FX-2201, ECG FX-7201 akku 2000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-FDX202MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125136 |
| Korvaa | 8PHR / T8HRAAU-4713 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 101.20 x 30.10 x 29.50 mm |
| Jännite | 9,6 V |
Stocks
Write Your Own Review