Fukuda Denshi DS 7100 Dynascope Bedsi, Denshi DS7100, Denshi DS-7100 akku 4400mAh
calcActive())">
Fukuda Denshi DS 7100 Dynascope Bedsi, Denshi DS7100, Denshi DS-7100 akku 4400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fukuda lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-FDS710MD
103,95 €
Kuvaus / Fukuda Denshi DS 7100 Dynascope Bedsi, Denshi DS7100, Denshi DS-7100 akku 4400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-FDS710MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077978 |
| Korvaa | T4UR18650-F-2-4644 / MSE-OM11413 / T10HRAAC-4781 / CSA27090 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Mitat | 132.80 x 80.30 x 20.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review