Fukuda Cardisuny C120, ECG Cardisuny C120, ME Cardisuny C120 akku 2000mAh
calcActive())">
Fukuda Cardisuny C120, ECG Cardisuny C120, ME Cardisuny C120 akku 2000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fukuda lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-FDC120MD
125,95 €
Kuvaus / Fukuda Cardisuny C120, ECG Cardisuny C120, ME Cardisuny C120 akku 2000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-FDC120MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145646 |
| Korvaa | HHR-16A8W1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 86.16 x 34.15 x 34.15mm |
| Jännite | 9,6 V |
Stocks
Write Your Own Review