Fukuda Cardimax FX-8222, Cardimax FX-8322, Cardimax FX-8322R akku 3800mAh
calcActive())">
Fukuda Cardimax FX-8222, Cardimax FX-8322, Cardimax FX-8322R akku 3800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fukuda lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-FDX822MD
90,95 €
Kuvaus / Fukuda Cardimax FX-8222, Cardimax FX-8322, Cardimax FX-8322R akku 3800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-FDX822MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121800 |
| Korvaa | BTE-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 42.18Wh |
| Mitat | 110.40 x 56.50 x 18.90 mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review