Fukuda Cardimax FX-7100, Cardimax FX-7102, FCP-7101 akku 4000mAh
calcActive())">
Fukuda Cardimax FX-7100, Cardimax FX-7102, FCP-7101 akku 4000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fukuda lääketieteellisten laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-FXD710MD
77,95 €
Kuvaus / Fukuda Cardimax FX-7100, Cardimax FX-7102, FCP-7101 akku 4000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
More Information
| SKU | CS-FXD710MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066385 |
| Korvaa | MB333BHR-4/3AU / 8PH-4/3A 3700-H-J18 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 38.4Wh |
| Mitat | 135.67 x 67.42 x 18.11mm |
| Jännite | 9,6 V |
Stocks
Write Your Own Review