MSI X-Slim akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
MSI X-Slim akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MSI kannettavien tietokoneiden kanssa:
X-Slim X-Slim X320 X-Slim X320-037US X-Slim X340 X-Slim X340021US X-Slim X360 X-Slim X400
X-Slim X320x X-Slim X340x X-Slim X350 X-Slim X350X X-Slim X370 X-Slim X370x X-Slim X410 X-Slim X410x X-Slim X420 X-Slim X420x X-Slim X430 X-Slim X620Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MSI alkuperäisakut:BTY-S31 925T2950F
In stock
- SKU
- CS-MSX360HK
79,95 €
Kuvaus / MSI X-Slim akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-MSX360HK |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032274 |
| Mitat | 216.41 x 95.14 x 18.91mm |
| Korvaa | BTY-S31 / 925T2950F / BTY-S32 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review