MSI kannettavan tietokoneen Creator 15 A10sdt / Creator 15 A10sdt-065es yhteensopiva akku 5900mAh
calcActive())">
MSI kannettavan tietokoneen Creator 15 A10sdt / Creator 15 A10sdt-065es yhteensopiva akku 5900mAh
MSI kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCreator 15 A10sdt Creator 15 A10sdt-065es Creator 15 A10sdt-263cz Creator 15 A10se ms-16v2 Creator 15 A10se-265es Creator 15 A10set Creator 15 A10set-082es Creator 15 A10sfs Creator 15 A10sfs-027pl Creator 15 A10sft Creator 15 A10sft-228it Creator 15 A10sgs Ge66 10sfs-072 Raider Ge66 Dragonshield 10sfs Ge66 Dragonshield 10sfs-440it Ge66 Dragonshield 10sgs Ge66 Raider Ge66 Raider 10se Ge66 Raider 10sfs-007cn Ge66 Raider 10sgs Ge76 Raider 10uh Creator 15 Ge76 Raider 11uh Ge76 Raider 11ux Gs66 10sf-067 Gs66 10sgs Gs66 Stealth Gs66 Stealth 10sd Gs66 Stealth 10se-045 Gs66 Stealth 10sfs Gs66 Stealth 10sfs-064it Gs66 Stealth 10sgs Gs66 Stealth 10sgs-016fr Gs66 Stealth 10sgs-219es Gs66 Stealth 10si Gs66 Stealth 10ug ms-1541 ms-16v1 ms-16v2 Ws66 10tmt-207usKorvattavat MSI kannettavan tietokoneen alkuperäisakutBTY-M6M
In stock
- SKU
- CS-MSH660NB
77,95 €
Kuvaus / MSI kannettavan tietokoneen Creator 15 A10sdt / Creator 15 A10sdt-065es yhteensopiva akku 5900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MSI kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
More Information
| SKU | CS-MSH660NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173946 |
| Korvaa | BTY-M6M |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 89.68Wh |
| Mitat | 333.70 x 82.00 x 8.00mm |
| Jännite | 15,2 V |
Stocks
Write Your Own Review