MSI kannettavan tietokoneen Alpha 15 A3DDK / Alpha 15 A4DEK yhteensopiva akku 5800mAh
calcActive())">
MSI kannettavan tietokoneen Alpha 15 A3DDK / Alpha 15 A4DEK yhteensopiva akku 5800mAh
MSI kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAlpha 15 A3DDK Alpha 15 A4DEK Alpha 15 B5EEK Alpha 15 B5ExKorvattavat MSI kannettavan tietokoneen alkuperäisakut925QA055H BTY-M55
In stock
- SKU
- CS-MSH150NB
91,95 €
Kuvaus / MSI kannettavan tietokoneen Alpha 15 A3DDK / Alpha 15 A4DEK yhteensopiva akku 5800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MSI kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
More Information
| SKU | CS-MSH150NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174042 |
| Korvaa | BTY-M55 / 925QA055H |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 89.32Wh |
| Mitat | 303.60 x 82.00 x 9.60mm |
| Jännite | 15,4 V |
Stocks
Write Your Own Review