MSI GS63 / GS73 akku 5300mAh
calcActive())">
MSI GS63 / GS73 akku 5300mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MSI kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MSG630NB
69,95 €
59,95 €
Kuvaus / MSI GS63 / GS73 akku 5300mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-MSG630NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152750 |
| Korvaa | BTY-M6J / BTY-U6J / MS-16K4 / MS-17B1 / MS-17B4 / MS-17B5 / MS-17B6 / MS-17B7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5300mAh / 60.42Wh |
| Mitat | 215.00 x 107.80 x 5.40mm |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review