Moxee mokkuloiden K779 / K779HSDG_P yhteensopiva akku 1840mAh
calcActive())">
Moxee mokkuloiden K779 / K779HSDG_P yhteensopiva akku 1840mAh
Moxee mokkuloiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitK779 K779HSDG_PKorvattavat Moxee mokkuloiden alkuperäisakutBP1672
In stock
- SKU
- CS-MXK779SL
18,95 €
Kuvaus / Moxee mokkuloiden K779 / K779HSDG_P yhteensopiva akku 1840mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Moxee mokkuloiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-MXK779SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166726 |
| Korvaa | BP1672 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1840mAh / 6.81Wh |
| Mitat | 72.00 x 45.10 x 7.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review