Motorola puhelimen XT2425-1 / Moto G24 Power 4G yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen XT2425-1 / Moto G24 Power 4G yhteensopiva akku 4850mAh
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitXT2425-1 Moto G24 Power 4G XT2425-2 XT2425 XT2425-5 Moto G24 Power 4G 2024 XT2425-4Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakutQA50
In stock
- SKU
- CS-MXT245SL
20,95 €
Kuvaus / Motorola puhelimen XT2425-1 / Moto G24 Power 4G yhteensopiva akku 4850mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-MXT245SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,91 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205258 |
| Korvaa | QA50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 90.00 x 65.20 x 4.30mm |
Stocks
Write Your Own Review