Motorola puhelimen XT2347 / Moto G84 5G yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen XT2347 / Moto G84 5G yhteensopiva akku 4850mAh
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitXT2347 Moto G84 5GKorvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakutQB50
In stock
- SKU
- CS-MXT243SL
20,95 €
Kuvaus / Motorola puhelimen XT2347 / Moto G84 5G yhteensopiva akku 4850mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-MXT243SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,91 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205241 |
| Korvaa | QB50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 85.30 x 64.60 x 5.00mm |
Stocks
Write Your Own Review