Motorola puhelimen Moto S30 Pro / XT2243-2 yhteensopiva akku 4250mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Moto S30 Pro / XT2243-2 yhteensopiva akku 4250mAh
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto S30 Pro XT2243-2Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakutNP44
In stock
- SKU
- CS-MXS300SL
22,95 €
Kuvaus / Motorola puhelimen Moto S30 Pro / XT2243-2 yhteensopiva akku 4250mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-MXS300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,89 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185390 |
| Korvaa | NP44 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 16.53Wh |
| Mitat | 88.50 x 62.10 x 4.30mm |
Stocks
Write Your Own Review