Motorola puhelimen Moto G85 5G / Moto S50 Neo 5G yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Moto G85 5G / Moto S50 Neo 5G yhteensopiva akku 4850mAh
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto G85 5G Moto S50 Neo 5G XT2427 XT2427-1 XT2427-2 XT2427-3 XT2427-4Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakutQE50 SB18E14178 SB18E14179
In stock
- SKU
- CS-MTX242SL
21,95 €
Kuvaus / Motorola puhelimen Moto G85 5G / Moto S50 Neo 5G yhteensopiva akku 4850mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-MTX242SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.91V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128221074 |
| Korvaa | QE50 / SB18E14178 / SB18E14179 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 86.00 x 63.20 x 4.70mm |
Stocks
Write Your Own Review