Motorola puhelimen Moto G41 / XT2167 yhteensopiva akku 4700mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Moto G41 / XT2167 yhteensopiva akku 4700mAh
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto G41 XT2167Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakutNC50 SB18D20540
In stock
- SKU
- CS-MXG410SL
20,95 €
17,95 €
Kuvaus / Motorola puhelimen Moto G41 / XT2167 yhteensopiva akku 4700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-MXG410SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204459 |
| Korvaa | NC50 / SB18D20540 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 18.19Wh |
| Mitat | 86.30 x 62.70 x 5.00mm |
Stocks
Write Your Own Review