Motorola puhelimen Moto G04 / XT2421 yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Moto G04 / XT2421 yhteensopiva akku 4850mAh
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto G04 XT2421Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakutQF50 SB18D96852
In stock
- SKU
- CS-MXT242SL
20,95 €
17,95 €
Kuvaus / Motorola puhelimen Moto G04 / XT2421 yhteensopiva akku 4850mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-MXT242SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,91 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204480 |
| Korvaa | QF50 / SB18D96852 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 90.20 x 65.00 x 4.30mm |
Stocks
Write Your Own Review