Motorola puhelimen Edge 30 Ultra (120W) / Moto X30 Pro (120W) yhteensopiva akku 4450mAh
calcActive())">
Motorola puhelimen Edge 30 Ultra (120W) / Moto X30 Pro (120W) yhteensopiva akku 4450mAh
Motorola puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitEdge 30 Ultra (120W) Moto X30 Pro (120W) XT-2201 (120W) XT2241-1 (120W)Korvattavat Motorola puhelimen alkuperäisakutNF45 120W
In stock
- SKU
- CS-MXP221SL
28,95 €
Kuvaus / Motorola puhelimen Edge 30 Ultra (120W) / Moto X30 Pro (120W) yhteensopiva akku 4450mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-MXP221SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.89V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128220459 |
| Korvaa | NF45 120W |
| Kapasiteetti (mAh) | 4450mAh / 17.31Wh |
Stocks
Write Your Own Review