Motorola Moto G7 Plus, Moto G7 Plus Dual SIM, Moto G7 Plus Dual SIM TD-LTE akku 2850mAh
calcActive())">
Motorola Moto G7 Plus, Moto G7 Plus Dual SIM, Moto G7 Plus Dual SIM TD-LTE akku 2850mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MXT196SL
20,95 €
Kuvaus / Motorola Moto G7 Plus, Moto G7 Plus Dual SIM, Moto G7 Plus Dual SIM TD-LTE akku 2850mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-MXT196SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147800 |
| Korvaa | JG40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2850mAh / 10.97Wh |
| Mitat | 92.20 x 46.26 x 4.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review