Motorola MC21, MC2100, MC2180 akku 1800mAh
calcActive())">
Motorola MC21, MC2100, MC2180 akku 1800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola viivakoodinlukijoiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MC210BX
55,95 €
Kuvaus / Motorola MC21, MC2100, MC2180 akku 1800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
More Information
| SKU | CS-MC210BX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149835 |
| Korvaa | 82-105612-01 / BTRY-MC21EAB0E / 82-150612-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 69.10 x 45.75 x 20.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review