Motorola Mag One A8, Mag One A8D, Mag One A8i akku 2600mAh / 19.24Wh
calcActive())">
Motorola Mag One A8, Mag One A8D, Mag One A8i akku 2600mAh / 19.24Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MTA800TW
39,95 €
Kuvaus / Motorola Mag One A8, Mag One A8D, Mag One A8i akku 2600mAh / 19.24Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-MTA800TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142676 |
| Korvaa | PMNN4534A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 100.18 x 58.80 x 38.30mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review