Motorola älypuhelinten Moto Z4 / XT1980-3 yhteensopiva akku 3350mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto Z4 / XT1980-3 yhteensopiva akku 3350mAh
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto Z4 XT1980-3Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakutKZ40
In stock
- SKU
- CS-MXT198SL
20,95 €
Kuvaus / Motorola älypuhelinten Moto Z4 / XT1980-3 yhteensopiva akku 3350mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MXT198SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151890 |
| Korvaa | KZ40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 12.9Wh |
| Mitat | 78.70 x 62.52 x 4.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review